Porady On-line

Nazywam się Katarzyna Klemba, jestem radcą prawnym i służę wsparciem w rozwiązaniu Twoich problemów prawnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej proponuje Ci możliwość skorzystania z indywidualnej porady on-line. Obecnie odległość między nami nie stanowi problemu.

90% moich Klientów, jest spoza Łodzi i  obsługuje ich poprzez email, telefon, video konferencje.

Zasady takiej współpracy też są przejrzyste:

⇒ jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie na adres E-mail: [email protected] lub skorzystaj z formularza poniżej.

⇒ przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Wysłanie samego zapytania, do niczego Cię nie zobowiązuje. Odeślę koszt mojej usługi, sam/a zdecydujesz czy moja pomoc jest tyle warta i czy dalej kontynuujemy współpracę.

W  ramach płatnej usługi dostaniesz indywidualną opinię, moje pełne zaangażowanie, fakturę VAT za usługę.

W ramach usługi mogę zaoferować:
- ekspercką wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem;
- konkretne, skuteczne działanie;
- szerokie pole widzenia;
- a przede wszystkim profesjonalną usługę prawną, wraz z wymianą dobrej energii, pomysłów, rozwiązań, opartą o wzajemną współpracę.

Moja kancelaria specjalizuje się dziedzinach prawa najbliższych, najważniejszym sferom Twojego życia.

Pomogę Ci m.in:
- w sprawach i sporach związanych z ZUSem;
- w sprawach związanych z prawem pracy, zarówno jeśli jesteś pracownikiem jak i pracodawcą;
- w sprawach związanych z Twoim życiem osobistym - rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dzieckiem (blog: poTwojejstronie.pl);
- a jeśli "podwinie Ci się noga" przeprowadzimy upadłość Twojej firmy, lub upadłość konsumencką;

Zapraszam do kontaktu:

Wyślij do mnie wiadomość na adres  E-mail: [email protected] lub skorzystaj z formularza poniżej:

  Zapoznaj się też z rekomendacjami moich Klientów:

  Polecam z całego serca. Dzięki Pani Katarzynie wygrałem sprawę, która wydawała mi się beznadziejna. Pani Katarzyna jest najlepsza w sprawach z ZUS. Udziela wyczerpujących, merytorycznych odpowiedzi. Zna się na rzeczy. Jest specjalistą w tym co robi. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. ZUS w starciu z Panią Kasia nie ma szans :) Wszystkim gorąco polecam.

  Fiku Miku Avatar Fiku Miku
  31 maja, 2024

  Korzystałam z pomocy Pani Mecenas przy sprawie o przywrócenie do pracy. Wskazówki Pani Mecenas pozwoliły mi na wygranie tej sprawy w pierwszej i drugiej instancji. Jestem zadowolona ze współpracy i już miałam przyjemność polecić Panią Mecenas moim znajomym.

  Martyna Pomykała Avatar Martyna Pomykała
  23 maja, 2024

  Pani Katarzyna jest pierwszą osobą w kilkuletniej walce z ZUS, która mi konkretnie przestawiła, w języku polskim, jakie są możliwości i ograniczenia moich ruchów. Pozdrawiam ciepło i bardzo polecam ❣️

  Bożena Kalemba Avatar Bożena Kalemba
  23 kwietnia, 2024

  Pani Mecenas jest absolutnym specjalistą, jeśli chodzi o sprawy związane ze sporami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Oprócz merytorycznego przygotowania, udzielenia bardzo wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie, warto zwrócić uwagę na jej empatyczne i przyjazne podejście. Całe spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, bez pośpiechu, a porada była udzielona w taki sposób, żebym jako laik wszystko dokładnie zrozumiała.

  Jolanta Kołodziej Avatar Jolanta Kołodziej
  18 marca, 2024

  Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Radcy Prawnego Katarzyna Klemba w sprawie konfliktowej z ZUS. Doświadczenie w sprawach spornych z ZUS i pełne zaangażowanie okazały się kluczowe dla pozytywnego rozstrzygnięcia mojej sprawy. Profesjonalizm, skuteczność w prezentacji argumentów oraz zrozumiałe tłumaczenie skomplikowanych kwestii sprawiły, że zakończenie sprawy było nie tylko pozytywne, ale także nieskomplikowane. Gorąco polecam usługi tej kancelarii każdemu, kto potrzebuje eksperta z doświadczeniem w obszarze sporów z ZUS.

  Paweł Horodecki Avatar Paweł Horodecki
  1 marca, 2024

  Wybrałam Kancelarię Radcy Prawnego Katarzyna Klemba z uwagi na duże doświadczenie Pani w sprawach związanych z prawem pracy. Wszystkie dokumenty były przygotowywane rzetelnie i z doskonałą znajomością zarówno przedmiotu sprawy jak i aspektów prawnych. Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Katarzyna Klemba każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy prawnej. Profesjonalne i rzetelne podejście. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam!

  Nata Sa Avatar Nata Sa
  19 stycznia, 2024

  Rzetelna, profesjonalna, życzliwa i bardzo kontaktowa. Gorąco zachęcam osoby w potrzebie, do skorzystania z jej porad i usług. Pani Mecenas mój problem wyjaśniła mi bardzo wyczerpująco i poparła rzetelnymi przykładami. Współpracę oceniam na wysokim poziomie, a my z niecierpliwością czekamy na dalsze kroki w Sądzie. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za wsparcie. Beata z Patrykiem

  Beatka Reszetko Avatar Beatka Reszetko
  25 grudnia, 2023

  Z całego serca polecam Panią Mecenas Katarzynę. Rzetelna, profesjonalna osoba, a do tego bardzo sympatyczna. Pomimo, że inna kancelaria uznała sprawę za beznadziejną, Pani Mecenas dała nadzieję i już mamy pierwszy sukces w sporze z ZUS. Czekamy na dalsze kroki Sądu. Bardzo dziękuję za cierpliwość i szybki kontakt.

  Julita Lewandowska Avatar Julita Lewandowska
  22 grudnia, 2023

  Polecam Panią Mecenas! Wygraliśmy sprawę z pracodawcą, bardzo sympatyczna i rzetelna osoba. Chcę jeszcze dodać, że jestem zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną. Podziękowania również dla Pani Patrycji.

  Grzegorz Avatar Grzegorz
  13 grudnia, 2023

  Bardzo polecam Panią Katarzynę. Niesamowity profesjonalizm, rzetelność i wsparcie na każdym etapie. Gorąco zachęcam osoby w potrzebie, do skorzystania z rad i wsparcia, tak profesjonalnej osoby jak Pani Katarzyna:)

  Monika Gulczyńska Avatar Monika Gulczyńska
  13 grudnia, 2023