Jeśli chcesz powierzyć mi swoją sprawę, zacznij od pozostawienia mi wiadomość opisując swój problem, pytania, ja jak najszybciej postaram się Tobie odpowiedzieć.
Dziękuje!

Biuro Kancelarii:

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Klemba

Biurowiec URBANICA

Łódź, ul. Wróblewskiego 18

Lokal: 1002

Jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście w kancelarii, ustal proszę wcześniej dzień i godzinę, najlepiej poprzez e-mail (katarzyna@klemba.pl).

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować telefonicznie, to drogi Kliencie od razu napiszę, że preferuję kontakt poprzez e-mail. Wszystko ku chwale produktywności i w Twoim interesie.

W ciągu dnia często jestem w sądzie lub na spotkaniach z Klientami, w pozostałych momentach pracuje merytorycznie nad opiniami, pozwami, odwołaniami, pismami procesowymi dla Klientów. Staram się poświęcić całą uwagę temu nad czym pracuje.

Bardzo często nie mam wtedy możliwości oderwania się od pracy i efektywnej rozmowy z osobą, która dzwoni, bez znajomości szczegółów i dokumentacji sprawy.

Proszę więc po prostu napisz e-mail, opisz swoją sytuację choć w paru zdaniach. Na maile w 99% przypadków odpowiadam tego samego dnia.

Jeśli zaś preferujesz rozmowę telefoniczną, napisz proszę to w wiadomości mailowej i podaj numer telefonu do siebie, zadzwonię.

Telefon: 508-068-727

(jeszcze raz uprzejmie podkreślę, że nie odbieramy 99% nie umówionych telefonów. Chcesz porozmawiać telefonicznie - umów się proszę wpierw poprzez maila lub smsa)

E-mail: katarzyna@klemba.pl

www.klemba.pl

www.poTwojejstronie.pl

Możesz też skontaktować się ze mną za pomocą formularza znajdującego się obok:

 

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości